אודות תמר משלי

Tamar Michaly

תמר משלי

בעיניי, כל ילד הוא עולם ומלואו, ואני חשה סיפוק רב כאשר אני מוצאת דרכים לעזור לילד להתגבר על הקשיים שלו, לצמוח, להתקדם ולממש את היכולות שלו. אין ילד שדומה לקודמו, ולכל ילד יש את הצרכים והיכולות המיוחדים לו. מכל ילד גם אני לומדת ומתפתחת.

שמי תמר משלי, ואני מאבחנת דידקטית, מורה להוראה מותאמת, מרצה ומומחית ללקויות למידה. אני נשואה ואם לשלושה ילדים.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בלקויות למידה של האוניברסיטה העברית.

כמו כן, בעלת תעודת הוראה של החינוך המיוחד.

אני חברה בעמותת אגד"ל – האגודה הישראלית של מומחים ללקויות למידה.

במסגרת עבודתי העברתי אבחונים למאות ילדים, ונחשפתי לסוגים שונים של קשיים ושל לקויות למידה. נוכחתי לדעת כי לכל ילד יש את  החוזקות ואת הקשיים הייחודיים לו, והבנתי שבעזרת אבחון מדויק ניתן לתת לילד ולמשפחתו מערכת רחבה של כלים אופרטיביים שנועדו לסייע לו להתגבר על הקשיים.

בנוסף לאבחונים דידקטיים, אני מעבירה שיעורי הוראה מותאמת (מתקנת) בבית ספר יסודי,  מרצה במסגרות שונות, ומדריכה צוותים חינוכיים בתחום ההוראה המותאמת ולקויות למידה.

השילוב בין שני התחומים המקצועיים שבהם אני עוסקת – אבחון לקויות למידה והוראה מותאמת – והיכרותי העמוקה עם מערכת החינוך, מאפשרים לי לתת המלצות מדוייקות ומערכתיות לטיפול בקשיים שנמצאו באבחון הדידקטי.

המחקר במקצוע זה מתפתח ומתקדם כל הזמן. לכן אני משתתפת בכנסים ובהשתלמויות בתחום, באופן קבוע, על מנת שהידע המקצועי שלי יהיה המעודכן ביותר.

אפשר להגיע לתוצאות מיטביות ולאבחון מדויק, כאשר הילד מרגיש רגוע, בטוח ונינוח. לכן אני משתדלת לנהל את האבחון תוך שמירה על אוירה רגועה ונעימה בקליניקה שקטה ואינטימית.

לפרטים נוספים ותיאום מועד לאבחון צרו קשר – תמר משלי 054-5741690