המלצות

"תמר שלום,

התרשמתי מאוד מסיכום אבחון ה- BRC ומדרך עבודתך הראויה.

תודה רבה על הפגישה והשיחה המסכמת של האבחון , שנעשתה בצורה מקצועית,

מיטבית ויוצאת דופן באיכותה.

ועל כך תודתנו והערכתנו,

חג אביב שמח

יגאל

ירושלים" מרץ 2018

***

"כאשר פניתי לתמר על מנת לבדוק אפשרות לערוך אבחון לבני הייתי מאוד מבולבלת.. איזה אבחון בכלל הוא צריך? דידקטי? פסיכודידקטי? ומתי כדאי לאבחן? ועוד המון שאלות שעולות כאשר הורה מבין שילדו זקוק לאבחון. תמר, עם הרבה סבלנות, ועוד הרבה לפני שהוחלט שהיא זו שתקיים את האבחון, הסבירה הכל בצורה ברורה, עם חיוך והרבה רוגע, אשר מיד גרם לי להחליט שהיא זו שארגיש בנוח שתאבחן את בני.

האבחון התקיים בשלווה ובחיוך, ובני הרגיש נינוח ושיתף פעולה באופן מלא. על מנת לקבל את תוצאות האבחון קבענו פגישה נוספת, שבה תמר הסבירה לנו באופן מקצועי, אך ברור ומובן, את הקשיים שעלו באבחון, והציעה דרכים אופרטיביות לטיפול ולעזרה גם במסגרת הבית ספרית וגם בבית. לאחר האבחון חשנו הקלה רבה, הכל היה ברור יותר והבנו יותר את משמעות הקשיים והשפעתם על תפקודי הלמידה ועל ההתנהלות המשפחתית וההורית שלנו. לאורך כל הדרך תמר הייתה פשוט מקסימה, נעימה, מכילה ומקצועית מאוד. בסופו של התהליך תמר מסרה לנו דוח כתוב, ובו סיכום הממצאים והמלצות לתוכנית התערבות וטיפול. דוח מפורט, מקצועי וברור גם לנו וגם לצוות המקצועי בבית הספר. גם היום תמר זמינה לשאלות ולהתייעצות כאשר יש בכך צורך,  ואנו מודים לה על כך מקרב לב. רויטל"

***

"תמר היקרה,

בשנה שעברה חשתי בהתדרדרות ובקושי אמיתי בלימודים של בני בן ה-14.

קיבלתי המלצה מחברה טובה לבצע איבחון דרכך.

ברצוני לציין שבפגישה אחת בלבד מצאת, בדיוק רב, את כל נקודות התורפה והקושי של בני.

הדיוק באיבחון, תשומת הלב לפרטים הקטנים ובסופו של דבר ההמלצות להמשך מסייעות לבני מאוד, וכבר במחצית הראשונה יש שיפור רב בהישגיו.

פגישת האיבחון שעשית עם בני התנהלה בצורה נעימה ובסבלנות מופלאה.

הפגישה המסכמת איתי הייתה עניינית, מפורטת ומדויקת, והכל בעדינות שאת מביאה איתך.

תודה לך, תמר, והמשך הצלחה בדרכך המופלאה!!!

שרית"

***